Meble apteczne

meble do apteki

Czy wszedłeś do apteki, w której produkty były porozrzucane po stołach, bez żadnego zamówienia i koncertu? Jeśli tak, to z pewnością odczujesz udrękę i pragnienie natychmiastowego wydostania się stamtąd, nawet nie wykonując zadania, dla którego się tam udałeś. Chociaż gołym okiem może się to nie wydawać, istnieje większa szansa na efektywną pracę, jeśli leki są rozmieszczone w uporządkowany i atrakcyjny sposób. Na szczęście jest to coraz rzadszy widok, bo większość aptek posiada już specjalne meble apteczne.

Firmy tworzące meble do apteki zdają sobie z tego sprawę i dlatego udostępnia swoim klientom regały apteczne, które wraz z resztą nowoczesnych mebli aptecznych dają niezbędny akcent, którego wymaga apteka, aby była uporządkowana i łatwo dostępna dla jej pracowników. Oczywiste jest, że profesjonaliści poszukują szybkości, a tym samym przejrzystości, jeśli chodzi o dostęp do produktów . Dzięki temu regały na leki i meble w aptekach pozwolą tak rozmieścić swoje produkty, aby uwzględniały preferencje, a co za tym idzie, w razie potrzeby zmienić rozmieszczenie tych produktów.

Meble apteczne dzielimy na

Regały apteczne

Regały i półki do kompletacji i przechowywania. Tworzone przez regały modułowe, z dużymi szufladami poziomymi, pochylonymi lub mieszanymi, przeznaczone do kompletacji, przygotowania i przechowywania produktu farmaceutycznego.

Szafki apteczne

Szafki do przechowywania (podwójna szuflada). Szafki magazynowe wyposażone w prowadnice i kosze o wielkości około 60x40cm. Z drzwiami lub bez, z roletą. Maksymalna pojemność.

Komoda do apteki

Z drugiej strony często zdarza się, że w miejscach przeznaczonych dla tak dużej publiczności występuje nadpodaż produktów, co może powodować pewien nieład przy organizacji zarówno prospektów, jak i leków na receptę. Innymi słowy: zwykle nie wiadomo, gdzie umieszczono określoną aspirynę lub określony syrop . Do tej pory jednak przy sięganiu po lekarstwa szuka się natychmiastowości i nierzadko można zauważyć oznaki zniecierpliwienia, gdy nie są one wydawane praktycznie natychmiast.

Dlatego też, aby w miarę możliwości unikać takich sytuacji firmy tworzące meble do aptek oferują również szeroką gamę szuflad do aptek wykonanych z różnych materiałów, rozmiarów, gamy kolorystycznej, a nawet kształtów, ponieważ jesteśmy świadomi jak duże znaczenie ma dobry porządek. Wszystkie utrzymane są w profesjonalnym, eleganckim i dopasowanym stylu, który pomoże Ci utrzymać porządek w miejscu pracy , robiąc przy tym idealne wrażenie na wszystkich, którzy do niego przyjdą. Zapomnij o uporządkowaniu produktów bez żadnych kryteriów, ponieważ dzięki naszym szufladom możesz wybrać dystrybucję, która najlepiej odpowiada Twoim celom. Nie martw się już!

You May Also Like

Jak marki mogą budować silniejsze więzi z klientami?

Projekt sklepu – najważniejsze elementy sklepu online

Leczenie kanałowe – kiedy jest konieczne?

Cykl miesiączkowy bez tajemnic. Jak liczyć dni, żeby nie dać się zaskoczyć?